groument-kr-01

Renson fasādes apdare

Renson apšuvums

Neatkarīgi no tā, vai jums patīk klasisks vai moderns stils, Renson apšuvums piešķir jūsu mājām, dārzam vai uzņēmuma telpām vienotu un stilīgu izskatu. Mūsu alumīnija apšuvums ir izstrādāts, domājot par dizainu, ilgtspējību un kvalitāti.

Šajā ārsienas apšuvumā nav redzamas skrūves vai stiprinājumi. Varat arī turpināt šo eleganto apdari savā interjerā un nosegt iekšējo sienu ar alumīnija apšuvumu pēc savas izvēles. Alumīnija apšuvumi ir pieejams 3 versijās. Horizontālais Linius vai vertikālais Linarte ir lieliski piemērots, lai netraucēti savienotu jūsu fasādi, garāžas durvis un mājokļa durvis. Varat pievienot savu durvju zvanu vai pastkastīti.

Vai meklējat alumīnija apšuvumu, kas palīdzēs radīt privātu zonu, kā arī darbosies kā saules ēnojums? Ja tā, tad Loggia bīdāmie paneļi būs jums ideāli piemēroti. Tiem ir dažādas versijas, sākot no alumīnija žalūzijām līdz sienas apšuvumam.
Izvēlieties savu apšuvumu

Izvēlieties savu apšuvumu

Apšuvuma varianti

Jūs varat pievienot Linarte pievilcīgas koka vai LED sloksnes. Šie papildinājumi ļauj jums būt radošam, eksperimentējot ar dažādiem garumiem, lai izveidotu sev tīkamu un unikālu izskatu. Pārklājot ārsienas, jūs radāt iespēju glīti integrēt jūsu mājas numuru vai uzņēmuma logotipu.