groument-kr-01

Fasādes auduma žalūzijas

Komfortablam iekštelpu klimatam

Fasādes žalūzijas sastāv no saulei izturīga auduma, kas ir uzstādīts loga ārpusē. Tā aiztur saules siltumu, pirms tas sasniedz stiklu. Saules aizsargājošais audums slīd vaļā un aizveras sānu virzošajos kanālos. Āra žalūzijas ir dinamisks risinājums, ko varat viegli pielāgot pēc savām vēlmēm. 

Tos var smalki integrēt fasādē, tie nodrošina pilnīgu lietošanas brīvību un, pats galvenais, ļauj kontrolēt iekštelpu temperatūru. Pielāgotām āra žalūzijām būs liela nozīme jūsu dzīves komforta nodrošināšanā karstās vasarās. Papildiniet savu projektu ar šo efektīvo saules aizsegu un izbaudiet atšķirību paši.

Kā vislabāk izmantot savas āra žalūzijas? Elektriskās āra žalūzijas automātiski reaģē uz laikapstākļu izmaiņām, tādējādi palīdzot ietaupīt uz rēķina par elektroenerģiju. Ja žalūzijas pamana spēcīgu sauli, tās automātiski nolaižas, lai ietaupītu lielās izmaksas, kas saistītas ar aktīvu dzesēšanu. Ziemā tās iespējami vairāk ielaiž saules siltumu, lai palīdzētu jums ietaupīt apkures izmaksas. Rezultātā jūsu āra žalūzijas veicina veselīgu iekštelpu klimatu un labvēlīgu rēķinu par enerģiju. Turklāt jūs varat viegli iestatīt savas personīgās preferences un automātiskās darbības scenārijus.

SAZINIETIES AR MUMS!

Zvaniet vai rakstiet mums, mēs palīdzēsim noskaidrot jums interesējošo informāciju un realizēt iecerēto!