groument-kr-01

Bīdāmie paneļI LOGGIA

Bīdāmāmie paneļi LOGGIA

Vai vēlaties personalizēt savu auto nojumi vai pergolu ar bīdāmām durvīm? Loggia bīdāmie paneļi piedāvā neierobežoti daudz iespēju. Bīdāmajiem paneļiem ir izturīgs alumīnija rāmis, ko varat papildināt ar žalūzijām vai audekla paneli. Bīdāmā sistēma atrodas uz apakšējās vadotnes, kas, pateicoties Flexguide plus, kompensē nelielas līmeņu atšķirības līdz 5 cm.

No plaša pergolu paneļu klāsta ar fiksētām, horizontālām žalūzijām, kas ir uzstādītas zem stūra alumīnija rāmī Jūs varat izvēlēties: Loggialu ar alumīnija žalūzijām, Loggialu Wooddesign ar alumīnija žalūzijām koka izskatā vai Loggiawood ar žalūzijām, kas izgatavotas no īsta ciedra koka. Šie trīs veidi ir pieejami arī Privacy versijā, kas ļauj manuāli kontrolēt žalūzijas, lai pielāgotu privātumu un ienākošo gaismu atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Jūs varat izvēlēties arī Loggialu Plano – alumīnija rāmi ar taisnstūrveida fiksētām žalūzijām – vai Loggialu Stirata – fiksētu paneli austā konstrukcijā – savai auto nojumei vai pergolai ar bīdāmām durvīm. Jūs varat pievienot savai pergolai bīdāmas durvis, izmantojot Loggiawood Linea vertikālās koka sloksnes. Visbeidzot, Loggiascreen Canvas ir audekla panelis, kas aptver visu tā diapazonu.

Šos paneļus var uzstādīt uz dažāda veida konstrukcijām un pergolām.

SAZINIETIES AR MUMS!

Zvaniet vai rakstiet mums, mēs palīdzēsim noskaidrot jums interesējošo informāciju un realizēt iecerēto!