groument-kr-01

Algarve canvas

Pergola ar fiksētu jumtu

Renson Algarve Canvas ir mūsdienīga pergola ar fiksētu jumtu un sastāv no 2 pamata slāņiem, kas nodrošina papildu izturību. Augšējā slānī ir emaljēta tērauda plāksne ar pretkondensācijas slāni. Zem tā ir estētisks audekla panelis, kas stiepjas pāri nojumei. Šim elegantajam audekla panelim ir patīkams izskats, un tas ir pieejams 8 dažādos toņos, kurus var estētiski pieskaņot jūsu arhitektūras dizainam. Iespējams arī savienot vairākas Algarve pergolas, lai iegūtu vēl plašāku terases teritoriju.

Zem pergolas ar fiksētu jumtu Jūs vienmēr jutīsities aizsargāts. Tomēr ir iespējams izvēlēties arī papildu elementus, lai padarītu pergolu vēl noslēgtāku. Varat izvēlēties modernus bīdāmos paneļus, fiksētu horizontālu alumīnija žalūziju sienu vai pat stikla bīdāmo sienu, lai nezaudētu redzamību uz savu dārzu vai pagalmu. Padariet to pilnīgu ar Fixscreen saules ēnojumu, lai izvairītos no saules stariem, vai izvēlieties LED apgaismojumu, lai varētu baudīt pergolas priekšrocības arī naktī.

Papildus integrācijas

IZMĒRI
PlatumsMin. 500 mm, maks. 4500 mm / Min. 1600 mm x Max.6000 mm (Apvienojot)
GarumsMin. 1256 mm, maks. 6055 mm
Ieejas augstumsMin. 375mm – maks. 2800mm (2600mm ar stikliem)
Kopējais augstumsIeejas augstums + 230 mm
Kopējais augstums ar atvērtām lamelēm                                  Ieejas augstums + 325 mm
Lameļu rotācijas leņķisMaks. 150°
Ūdens novadīšana120 l/m² h
IZTURĪBAS RĀDĪTĀJI
Vēja slodzes izturībaLīdz 120 km/h
Žalūziju vēja slodzes izturībaLīdz 60 km/h
Maksimālā vēja slodze žalūziju un jumta kontroles laikāLīdz 50 km/h
Ūdens drenāžas plūsma120 l/m²/h
Jumta slodzes izturība100 kg/m²
GARANTIJA
Pergolas konstrukcija7 gadi
Motors un kontrole2 gadi
Somfy motors (žalūzijas)5 gadi 
Alumīnija profilu pārklājums10 gadi
Krāsa un spīdums15 gadi
Žalūziju Fixscreen tehnoloģija5 gadi

Pergolas izmaksas ir atkarīgas no tādiem faktoriem kā:

 1. Ražotājs
 2. Izvēlētais modelis
 3. Izmēri (platums, garums, augstums)
 4. Kopējais pergolu skaits pasūtījumā
 5. Komplektācija
 6. Krāsa
 7. Montāžas vieta un veids

Vidēji vienas konstrukcijas cenas ir no 7000,00 EUR līdz 20000,00 EUR (bez PVN)

Vidēji viena projekta izmaksas ir sākot no 10000,00 EUR (bez PVN)

Izgatavošanas un piegādes laiks atkarīgs no tādiem faktoriem kā:

 1. Ražotājs
 2. Izvēlētais modelis
 3. Krāsa
 4. Sezonalitāte

Vidēji vienas konstrukcijas ražošanas termiņš svārstās no 3 līdz 8 nedēļām.

Piegādes laiks ir 1 nedēļa.

Uzstādīšanas laiks atkarīgs no tādiem faktoriem kā:

 1. Objekta atrašanās vieta
 2. Objekta iepriekšējā sagatavotība
 3. Pergolas pēdu montāžas veids
 4. Laikapstākļi
 5. Pergolas izmēri
 6. Pergolas komplektācija
 7. Montāžas sarežģītības pakāpe

Vidēji vienas pergolas montāža aizņem 2 darba dienas (±1 diena).

Vidēji viena privātā projekta montāža aizņem 1 nedēļu.

Jā, visas pergolas tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, līdz ar to izmēri tiek pielāgoti individuāli.

Vidējais maksimālais 1 pergolas platums ir no 4m līdz 4,5m*

Vidējais maksimālais 1 pergolas garums ir no 6m Iīdz 7m*

* Atkarīgs no pergolas ražotāja, modeļa un citiem ierobežojošiem faktoriem.

Vairākus pergolas modeļus var savstarpēji apvienot, tādejādi iegūstot plašāku pārklājuma zonu.

Katram ražotājam ir sava standarta krāsu palete. Taču pergolas konstrukciju, ja vēlamā krāsa nav standarta paletē, par papildus maksu var nokrāsot jebkurā RAL krāsā.

Mēs piedāvājam pergolas jebkurā jums nepieciešamajā krāsā, taču atsevišķos gadījumos tas var radīt papildus izmaksas. Ja vēlaties pēc iespējas precīzāk saskaņot esošo krāsu, jautājiet koka izstrādājumu piegādātājam izmantoto pulvera krāsas kodu. Jāņem vērā, ka bāzes materiāls, pulvera pārklājuma parametri un pulvera ražošanas partiju atšķirības vienmēr var radīt nelielas krāsas atšķirības.

Alumīnija jumta pergolas var būt gan brīvi stāvošas, gan novietotas pret sienu/konsturkciju, kā arī integrētas jau esošā konstrukcijā/nišā.

Sienas stiprinājuma veids ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā:

 1. Siena
 2. Apšuvums
 3. Apdares materiāla veids
 4. Pergolas modelis

Parasti tas tiek izvērtēts individuāli pēc objekta apsekošanas. Latvijā biežāk tiek izmantoti vītņu stieņi un ķīmija vai speciālās koka skrūves.

Katrs projekts tiek izvērtēts individuāli, balstoties uz pergolas veidu, integrācijām un montāžas vietu.

Parasti pergolas pēdu stiprinājumam izmanto betona pamatu, metāla konstrukciju vai arī tiek speciāli nostiprinātas esošās koka sijas konstrukcijas.

Jā, pergolas jumts var tikt integrēts jau esošā konstrukcijā, bet jāparedz ūdens drenāžas sistēma.

Pergolas, atkarībā no modeļa un ražotāja, var aprīkot ar plašu integrācijas klāstu t.i. žalūzijām, bīdāmiem paneļiem, bīdāmām stikla sienām, statiskām alumīnija sienām, stikla lamelēm, aizkariem, insektu sietiem, LED apgaismojumu, skaļruņiem, sildītājiem u.c.

Jā, pēc pergolas pamata konstrukcijas montāžas ir iespējams to uzlabot arī pakāpeniski, nav uzreiz jāuzstāda pergolu ar pilnu komplektāciju. Taču vēlams jau iepriekš paredzēt iespējamos uzlabošanas variantus, lai izvēlētos pareizo pergolas modeli un izmērus atbilstoši integrācijām.

Labākais laiks, kad sākt pergolas pasūtīšanu, ir atkarīgs no situācijas, taču parasti tie ir 2-3 mēneši pirms vēlamā laika, kad ir plānots sākt pergolas izmantošanu, jo tas ir optimāls laiks, kad var visu mierīgi izvērtēt, sagatavoties un veikt montāžas darbus.

Papildus vēlams ņemt vērā, ka pergolas montāža ziemas periodā var aizņemt ilgāku laiku vai arī sliktu laikapstākļu gadījumā tikt pārcelta.

Parasti kopējie projekta īstenošanas termiņi tiek aprēķināti projekta izstrādes laikā, ņemot vērā specifiku.

Pirms pergolas montāžas mūsu specialisti konsultē un informē par nepieciešamajiem sagatavošanās darbiem. Parasti tie ir:

 1. Tiek izvēlēts un saskaņots pēdu montāžas veids
 2. Tiek saskaņots ūdens drenāžas veids
 3. Jānodrošina nepieciešamo elektrības padevi
 4. Montāžas vieta jāatbrīvo no visiem traucējošiem elementiem
 5. Ja pergola tiek uzstādīta pie sienas, jāpārliecinās par tās nestspēju, lai tā izturētu konstrukcijas svaru
 6. Objektā vēlams nodrošināt labierīcības un ūdens piekļuvi

Tas noteikti ir iespējams. Labākais veids, kā to izdarīt, ir aprīkot pergolu ar atbilstošām sānu integrācijām: žalūzijām (Fixscreen), bīdāmiem paneļiem (Loggia) vai bīdāmām stikla sienām. Apgaismojums un apsildes elemeni ir arī viena no iespējām, kas veicinās iespēju komfortabli baudīt pergolas priekšrocības visos gadalaikos.

Kad vēlaties kontrolēt gaismas daudzumu zem pergolas, varat brīvi regulēt jumta lameļu slīpumu vēlamajā pozīcijā. Ar Camargue Skye jūs varat ne tikai pagriezt, bet arī atvērt jumta lameles uz vienu pusi.

Papildus, kad lameles ir ciet un gaisma nespīd, jums ir iespēja izmantot integrēto LED apgaismojumu.

Fixscreen izmantotais audums ir ūdensnecaurlaidīgs, tāpēc lietus laikā varat atstāt žalūzijas nolaistas.

Mēs iesakām nepacelt žalūzijas, kad audums ir mitrs, jo tas neļaus audumam pareizi izžūt, kā rezultātā var rasties traipi. Ja uz mitra auduma būs palikuši ziedputekšņi, lapas vai citi netīrumi, tie var sākt pelēt, tāpēc iesakām mitrās žalūzijas pirms pacelšanas kādu laiku paturēt nolaistas, lai audums izžūst.

Ja jumta lameles nav pilnībā aizvērtas, varat tās kustināt arī salā. Ja lameles ir pilnībā aizvērtas, kondensāts starp lamelēm var izraisīt to aizsalšanu. Šajā gadījumā jumta lameles nevajadzētu kustināt.

Sniega svara izturība atkarībā no pergolas izmēra un modeļa ir no 80 līdz 200 kg/m². Tas nozīmē, ka pergolas jumts vidēji var izturēt līdz 10 cm biezu sniega kārtu. Taču 10 cm bieza slapja sniega svars var sasniegt pat 500 līdz 600 kg/m², tāpēc, jo mitrāks sniegs, jo lielākai slodzei tiks pakļauts pergolas jumts. Sniegs, kas tur ir bijis kādu laiku, sāk spiesties zem sava svara un arī kļūst stiprāks.

Ja zem pergolas izmantojat grilu, pārliecinieties, vai jumta lameles nav pilnībā aizvērtas, lai nodrošinātu, ka telpa zem jumta ir pareizi vēdināta. Arī grila radītie dūmi var atstāt nosēdumus uz lamelēm, kas nozīmē, ka pēc tam tās būs jātīra. Pārliecinieties, ka grils vai atklātas liesmas vienmēr atrodas vismaz viena metra attālumā no žalūzijām vai citām pergolas sienām. Pretējā gadījumā jūs varat radīt neatgriezeniskus pulvera krāsas pārklājuma vai auduma bojājumus.

Pergolas ir paredzētas izmantošanai ārā un izstrādātas tā, lai būt izturīgas pret laikapstākļiem – pergolas konstrukcijas ir izgatavotas no alumīnija un pārklātas ar pulvera pārklājumu.

Lai paildzinātu pergolas pārklājuma ilgmūžību, jūs varat izmantot speciālos līdzekļus, piemēram, tādus kā RENSON Maintenance Set. Šie apkopes komplekta produkti nodrošinās intensīvas krāsas saglabāšanos gadiem ilgi, kā arī nodrošinās papildu aizsardzību pret skābajiem lietiem, piejūras sāļo vidi un UV stariem.

Jā, mēs veicam pergolu apkopes un servisa darbus.

Visbiežāk nē, taču katrs īpašums un situācija ir individuāla, atkarībā no būvniecības ieceres veida un zemesgabala īpatnībām – apgrūtinājumiem, atrašanās vietas, aizsargjoslu esamības un citiem faktoriem, tāpēc šajos jautājumos vienmēr iesakām nokonsultēties ar  vietējo pašvaldību.

Protams, pergola palielina īpašuma vērtību un bieži vien tās uzstādīšana tiek izvērtēta kā investīcija.

SAZINIETIES AR MUMS!

Zvaniet vai rakstiet mums, mēs palīdzēsim noskaidrot jums interesējošo informāciju un realizēt iecerēto!