groument-kr-01

Scolaro Sāna kājas salokāmie saulessargi

Izvēlies savu Scolaro saulessargu

Jā, visas pergolas tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, līdz ar to izmēri tiek pielāgoti individuāli. 

Katram no ražotājam ir savs standarta un nestandarta krāsu skaits. Taču katru pergolu, ja krāsa nav standarta paletē, var nokrāsot jebkurā RAL krāsā. 

Tas ir atkarīgs no pergolas ražotāja, modeļa un citiem ierobežojošiem faktoriem. Parasti vidējais maksimālais 1 pergolas izmērs ir no 4m līdz 4,5m  platumā un 6m – 7m garumā.

*Vairākus pergolas modeļus var savstarpēji apvienot, tādejādi iegūstot plašāku pārklājuma zonu. 

Alumīnija jumta pergolas var būt gan brīvi stāvošas, gan novietotas pret sienu/konsturkciju. 

Jūs varat individuāli kontrolēt lameļu pozīciju, tadējādi kontrolēt gaismas daudzumu zem pergolas.  Ar Camargue Skye jūs varat ne tikai pagriezt, bet arī sabīdīt lamels uz vienu pusi. 

Papildus, kad lameles ir ciet un gaisma nespīd jums ir iespēja izmantot integrēto LED apgaismojumu. Vai kad vēlaties iegūt vairāk gaismas novietot jumta lameļu slīpumu vēlamajā pozīcijā. 

Papildus saules aizsardzībai lameļu jumti nodrošina pilnīgu aizsardzību pret lietus. Tomēr jāpatur prātā, ka jumts ar lamelēm ir atvērta alumīnija konstrukcija, ko nedrīkst sajaukt ar verandu. Tāpēc mēbelēm un grīdām jābūt piemērotām izmantošanai ārpus telpām.

Pergolas atkarībā no modeļa un ražotāja var aprīkot ar plašu integrācijas klāstu t.i. žalūzijas, bīdāmiem paneļiem, bīdāmām stikla sienām, statisku alumīnija sienu, stikla lamelēm, LED apgaismojumu, skaļruņiem, sildītājiem aizkariem utt. 

Tas noteikti ir iespējams. Labākais veids, kā to izdarīt, ir aprīkot pergolu ar atbilstošām sānu integrācijām (žalūzijām (Fixscreen), bīdāmiem paneļiem (Loggia) vai bīdāmām stikla sienām). Apgaismojums un apkure ir arī viena no iespējām, kas veicinās komfortabli baudīt pergolas priekšrocības visos gadalaikos.

Pergolas ir paredzētas ārtelpām un izstrādātas tā, lai būt izsturīgām per laiakapstākļiem. Pergolas konstrukcijas izgatavotas no alumīnija un pārklātas ar pulvera pārklājumu. 

Lai paildzinātu pergolas pārklājuma ilgmūžību, jūs varat izmantot speciālos līdzekļus piemēram tādu, ka RENSON Maintenance Set.  Šie apkopes komplekta produkti nodrošinās intensīvas krāsas saglabāšanos gadiem ilgi, kā arī nodrošinās papildu aizsardzību pret skābajiem lietus, piejūras sāļo vidi un UV stariem.

Protams. Pergolas palielina īpašuma vērtību un bieži vien tās uzstādīšana tiek izvērtēta, ka investīcija. 

Lameļu jumts ir ne tikai aizsardzība pret sauli, bet  tas nodrošina arī vēdināšanu. Ja gaiss zem pergolas sasilst pārāk daudz, tad paverot nedaudz lameles, silts gaiss aizplūst tādejādi atdzesējot telpu. 

Katrs projekts tiek izvērtēts individuāli balstoties uz pergolas veidu to integrācijām un montāžas vietu. 

Parasti pergolas pēdu stiprinājumam izmanto – betona pamatu, metāla konstrukciju vai tiek speciāli nostiprinātas esošās koka sijas konstrukcijas 

 

Montāžas laiks ir atkarīgs no pergolas izmēriem, komplektācijas, veicamajiem papildu darbiem un montāžas apstākļiem. Vidēji viena projekta montāžas laiks ir no 2 līdz 4 darba dienām. 

 

Tas ir atkarīgs no viarākiem faktoriem, tādiem, ka: sienas, apšuvuma, apdares materiāla veida, ka arī pergolas modeļa.  Parasti tas tiek izvērtēts individuāli pēc objekta apsekošanas. Latvijā biežāk tiek izmantoti vītņustieņi un ķīmija. 

Jānodrošina to, ka sienai, pret kuru paredzēts uzstādīt pergola, ir jābūt pietiekamai nestspējai, lai izturētu konstrukcijas svaru.

Sienai, uz kuras paredzēts uzstādīt pergolu, arī jābūt brīvai no jebkādiem traucējošiem elementiem. 

Papildu jāparūpējas par elektrības pieejamību 

Pirms sagatavošanās darbu uzsākšanas jums ieteicams pakonsultēties ar mūsu specialistiem. 

Jā, ūdens tiek novadīts caur PVC cauruli kolonnās (50 mm diametrā). Šo cauruli var pievienot kanalizācijas sistēmai.

Mēs piedāvājam pergolas jebkurā jums nepieciešamajā krāsā vai apdarē, taču dažos gadījumos var tikt iekasēta papildu maksa. Ja ir nepieciešams pēc iespējas precīzāk saskaņot esošo krāsu, lūdzu, jautājiet koka izstrādājumu piegādātājam izmantoto pulvera krāsas kodu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevaram garantēt tieši tādu pašu krāsu. Sakarā ar bāzes materiālu, pulvera pārklājuma parametriem un atšķirībām starp pulvera ražošanas partijām, nelielas krāsas atšķirības vienmēr ir iespējamas.

Ja asmeņi nav pilnībā aizvērti, varat tos turpināt izmantot arī salā. Ja asmeņi ir pilnībā aizvērti, kondensāts starp asmeņiem var izraisīt to aizsalšanu. Šajā gadījumā jumtu nevajadzētu darbināt.

Teorētiski sniega svara izturība atkarībā no pergolas izmēra un modeļa ir no 100 līdz 200 kg/m². Praksē tas nozīmē, ka 10 cm sniega kārta var svērt līdz 200 kg.
Slapja sniega svars var sasniegt pat 500 līdz 600 kg/m², tāpēc, jo mitrāks sniegs, jo lielākai slodzei tiks pakļauts jūsu jumts. Sniegs, kas tur ir bijis kādu laiku, sāk spiesties zem sava svara un arī kļūs stiprāks.
Tāpēc mūsu pergolas segumu nestspēja vienmēr ir izteikta kg/m²..

Bārbekjū radīs sodrējus un netīrumus. Ja zem pergolas izmantojat bārbekjū, pārliecinieties, vai rotējošās lameles nav pilnībā aizvērtas vai ekrāna jumts ir pilnībā atvērts, lai nodrošinātu, ka telpa zem jumta ir pareizi vēdināta. Arī bārbekjū radītie dūmi var izraisīt lameļu netīrību, kas nozīmē, ka pēc tam tie būs jātīra. Pārliecinieties, ka grils vai atklātas liesmas vienmēr atrodas vismaz viena metra attālumā no ekrāniem vai citām sienām, kas ir piestiprinātas jūsu pergolas pārsegumam. Pretējā gadījumā jūs varat radīt neatgriezeniskus pulvera pārklājuma vai auduma bojājumus.

Fixscreen izmantotais audums ir ūdensnecaurlaidīgs, tāpēc lietus laikā varat atstāt tos norullētus. Mēs iesakām nesatīt sietu, kad tas ir mitrs, jo tas neļaus audumam pareizi izžūt, kā rezultātā var rasties traipi. Slapjie ekrāni nedaudz izstiepsies un nesaritināsies tik glīti. Audums ir izturīgs pret puvumu un pelējumu, taču visas vielas, kas nogulsnētas un ļautas uz auduma palikt (ziedputekšņi, putnu izkārnījumi, lapas), var pūt vai pelēt. Tāpēc mēs iesakām slapjos sietus pēc iespējas ātrāk atkal norullēt, lai tie izžūtu.

Papildu jautājumu vai precizējumu gadījumā

Zvaniet vai rakstiet mums, mēs palīdzēsim noskaidrot jums interesējošo informāciju un realizēt iecerēto