groument-kr-01

SCOLARO Saulessargi ar sāna kāju

Scolaro Saulessargi: Elegance un Efektivitāte

Iepazīstiet Scolaro saulessargu pasauli, kur elegances un augstas efektivitātes apvienojums rada perfektu aizsardzību pret saules karstumu un piešķir jūsu ārtelpai izcilu estētisko pievilcību. Scolaro saulessargi izceļas ar augstas kvalitātes materiāliem un inovatīviem dizaina risinājumiem, nodrošinot ne tikai ērtību, bet arī ilgtspējīgu aizsardzību pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Izmantojiet Scolaro saulessargus, lai radītu ērtu un eleganto atmosfēru savā ārtelpā, baudot saules starus ar stilu un klasi.

Sāna kājas salokāmie saulessargi ar gāzes atsperi

Modelis ar gāzes atsperes atvēršanas sistēmu ļauj ļoti viegli aizvērt un atvērt saulessargu, nepārvietojot mēbeles zem tā. Scolaro, izstrādājot tās, ir ņēmusi vērā: vieglu atvēršanu un aizvēršanu, estētiku. Salocīšanas sistēma ir neatkarīga no gāzes atsperes atvēršanas un aizvēršanas sistēmas, tāpēc tas padara šo modeli par labāko risinājumu tirgū.

Scolaro sāna kājas salokāmie saulessargi

Modelis ar atvēršanas sistēmu ļauj viegli aizvērt saulessargu, nepārvietojot mēbeles zem tā. Scolaro, izstrādājot tās, ir ņēmusi vērā: vieglu atvēršanu un aizvēršanu, estētiku. Salocīšanas sistēma ir neatkarīga no atvēršanas un aizvēršanas sistēmas, tāpēc tas padara šo modeli par lielisku risinājumu.

Sāna kājas saulessargi

Alumīnija saulessargi ar sānu kāju nodrošina lielu seguma laukumu: pamatne ir pārvietojama attiecībā pret ēnas laukumu. Aizvēršana un atvēršana ir vienkārša un viegla, pateicoties vinčas kloķim. 

Scolaro plakanā dizaina saulessargi

Konsoļveida saulessargs izgatavots no alumīnija un tērauda ar pulverkrāsas pārklājumu. Plakans, novatorisks un mūsdienīgs dizains ar apaļu stabu ar diametru 75 mm. Atvēršana un aizvēršana ar Velcro un magnēta stiprinājumu ātrai un vienkāršai lietošanai.

SAZINIETIES AR MUMS!

Zvaniet vai rakstiet mums, mēs palīdzēsim noskaidrot jums interesējošo informāciju un realizēt iecerēto!