groument-kr-01

FIX

pielāgojiet izskatu vajadzībām un āra telpas estētikai

Tāpat kā citi mūsu produkti, arī Tarasola Fix ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina ilgmūžību un izturību pret laikapstākļiem. Izturīgā konstrukcija garantē stabilitāti, bet ražošanā izmantotie augstas kvalitātes materiāli nodrošina aizsardzību pret UV stariem un efektīvu ūdens novadīšanu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir maza terase vai plašs dārzs, Tarasola Fix lieliski pielāgosies jūsu vajadzībām.

FIX AR STIKLA VAI POLIKARBONĀTA JUMTU 

Tarasola Fix ir nojume, kas nodrošina pastāvīgu saules gaismas pieplūdumu. Polikarbonāta jumtu raksturo augsta gaismas caurlaidība, siltumizolācija un aizsardzība pret UV starojumu. Konstrukcijas karkass ir pielāgots arī stikla jumta uzstādīšanai. Caurspīdīgais jumts padara telpu gaišāku, vizuāli plašāku un piešķir tai atvērtāku raksturu.

FIX AR METĀLA JUMTU UN/VAI SAULES PANEĻIEM

Nojume ne tikai aizsargā jūsu terasi, bet arī sniedz lielisku iespēju uzstādīt uz jumta saules paneļus un izmantot saražoto elektroenerģiju mājsaimniecībā. Iegādājoties kopā ar saules paneļiem, jūs varat pievienot arī 22 kW, 32 A, trīsfāzu jaudas līmeņa uzlādes staciju ar Demand Limitation Pro funkciju, kas ļauj uzlādēt ar maksimālo pieejamo jaudu, nepārsniedzot to.

SAZINIETIES AR MUMS!

Zvaniet vai rakstiet mums, mēs palīdzēsim noskaidrot jums interesējošo informāciju un realizēt iecerēto!