groument-kr-01

Camargue Skye

Pergola ar ievelkamu jumtu

Camargue Skye pergola ar pilnībā ievelkamu jumtu sniedz jums atvērtības sajūtu, vienlaikus saglabājot noslēgtumu. Jūs varat pagriezt alumīnija žalūzijas uz pergolas jumta atbilstoši savām vēlmēm. Pateicoties S-drive tehnoloģijai, jūs pat varat tos pilnībā atvērt.
Šī pergola ar ievelkamu jumtu ir ideāli piemērota, lai ziemas laikā iekļūtu maksimāli daudz saules gaismas. Tā ir arī lieliski piemērota, lai vasarā apbrīnotu zvaigžņotās debesis. Ja nepieciešams pasargāties no lietus, sniega un vēja, dubultsienu žalūzijas to izdarīs jūsu vietā. Pergolas žalūzijas var noliekt. Tas ļauj pielāgot tās ideālajam ienākošās gaismas daudzumam. Karstajās dienās žalūzijas ļauj siltajam gaisam viegli izplūst .
Šī lapene ir ne tikai ļoti funkcionāla, bet arī ar ļoti pārdomātu dizainu. Visi vadi, enkuri un drenāžas kanāli ir noslēpti. Šī pergola ar ievelkamu jumtu var būt gan brīvi stāvoša, gan piestiprināta pie fasādes. Jūs varat to personalizēt ļoti daudzos veidos. Piemēram, kā papildu elementu varat izvēlēties vēja necaurlaidīgus paneļus, Loggia sistēmu vai stikla bīdāmos paneļus. Kā alternatīvu jūs varat radīt patīkamu un mājīgu gaisotni ar LED apgaismojumu un mūzikas vai apkures sistēmu.
Mūsu eksperti jau ir izveidojuši dažus dizainus īpašā izskatā, kas ir konfigurēti jūsu ērtībām.

Papildus elementi

Aksesuāri

Tehniskā specifikācija

Jumta izmēri:

Platums

Dziļums

maksimums 4,5 m

maksimāli 6,2 m

Pergolas augstums

maksimums 2,8 m

Paplašināms

vairākas daļas

Lameļu rotācija

maksimāli 145°

Vēja garantija ar slēgtu jumtu

kopā 120 km/h

Ūdens novadīšana

150 l/m² h

Nestspēja

100 kg/m²