groument-kr-01

GROUMENT STĀSTS

PAR MUMS

Mūsu ceļojums sākās, kad gadiem gūtā pieredze, zināšanas un iespējas izauga ārpus vienas uzņēmuma nodaļas robežām un transformējās zīmolā GROUMENT, kurš apvieno vadošo ES ražotāju risinājumus Outdoor Living segmentā. Tas nodrošina to, ka, balstoties uz plašām zināšanām un risinājumiem, mēs spējam piedāvāt klientam kvalitatīvu un vispiemērotāko risinājumu. Savukārt mūsu meistaru zināšanas nodrošina produktu profesionālu integrāciju gan jaunā, gan esošā arhitektūrā.

Daba iedvesmo, dziedina un bagātina. Mūsdienās arvien biežāk cilvēki izvēlas savu dzīves kvalitāti līdzsvarot, daudz uzturoties āra vidē, svaigā gaisā.

VĪZIJA

Mūsu vīzija ir katru pagalmu un ēkas zaļo zonu pārvērst skaistā oāzē, kur uzturēties ir droši un ērti ne tikai vasaras siltākajos mēnešos, bet arī agrā pavasarī un vēlā rudenī. Mūsu vides labiekārtojums ar outdoor aksesuāriem – nojumēm, pergolām, markīzēm, āra mēbelēm un citiem vides labbūtības elementiem paredz aprīkot mājas pagalmu kā dzīvojamās telpas paplašinājumu, padarot to ērtu dzīves svinēšanai un atpūtai, piešķirot tam ģimenes galvenās pulcēšanās vietas statusu.

MISIJA

Mūsu misija ir augt kopā ar mūsu klientu vides labbūtības elementu segmentā, piedāvājot augstākās kvalitātes jaunākās paaudzes produktus, kas ir individuāli pielāgoti ikvienam namam un tā saimnieku personībai.

PAMATA PRODUKTU GRUPAS

SAZINIETIES AR MUMS!

Zvaniet vai rakstiet mums, mēs palīdzēsim noskaidrot jums interesējošo informāciju un realizēt iecerēto!