groument-kr-01

MARKĪZES

Eleganti risinājumi Āra Ērtībām un Stilam

Piedāvājam augstas kvalitātes markīzes un saules aizsardzību jūsu mājai vai uzņēmumam. Markīze apvieno stilu, funkcionalitāti un izturību, piedāvājot pilnīgu aizsardzību pret saules starojumu, ļaujot jums baudīt jauku atmosfēru gan ārā, gan iekštelpās.

Mūsu markīžu piedāvājumā atradīsiet dažādas dizaina iespējas un krāsu kombinācijas, lai pilnībā pielāgotu tās jūsu individuālajām vēlmēm un mājas interjeram. Mēs piedāvājam arī modernas tehnoloģijas, kā laikapstākļu sensorus, kas ļauj tās automatizēt un ērti vadīt, pielāgojot atbilstoši gaismas intensitātei un laika apstākļiem. Ja vēlaties ko patiešām īpašu, pievienojiet vēl omulīgu aptumšojošu LED apgaismojumu un/vai ar motoru darbināmu priekšējo žalūziju, iegūstot papildus noēnojumu un privātumu. Piedāvājam visa veida modeļus, kā logu, pergolas tipa, atvērta tipa, pus-kasetes un pilnas kasetes markīzes. Mūsu piedāvajumā ir viss, lai atbilstu jebkurām personīgajām vēlmēm un ikvienam mājas dizainam. 

Jūs ne tikai aizsargāsiet sevi no kaitīgajiem saules UV stariem un nodrošināsiet patīkamu ēnu, bet arī pazemināsiet telpu temperatūru un samazināsiet nepieciešamību pēc kondicioniera izmantošanas. Rezultātā arī samazinot elektrības patēriņu.

Baudiet viarāk svaigā gaisa ar stilu! Tāpēc lūdzu sazinieties ar mums un mūsu specialisti atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, kā arī palīdzēsim izvēlēties jūsu gadījumā atbilstošāko risinājumu.

SAZINIETIES AR MUMS!

Zvaniet vai rakstiet mums, mēs palīdzēsim noskaidrot jums interesējošo informāciju un realizēt iecerēto!